Yeşilyurt Belediyesi Yaşam ve Spor Merkezi

Yeşilyurt Belediyesi Yaşam ve Spor Merkezi

 

        MALATYA’NIN BÜYÜKŞEHİR STATÜSÜNE KAVUŞMASINDAN SONRA YEŞİLYURT BELEDİYESİ TARAFINDAN 2014 YILINDA YAPILAN VE YAKINCA KADIN YAŞAM VE SPOR MERKEZİ OLARAK KURULAN MERKEZ YEŞİLYURT BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÇALIŞTIRILMAKTAYDI.

         07-05-2019 TARİHİNDE YEŞİLYURT BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜNÜN KURULMASI İLE 17-09-2019 TARİHİNDE KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜNDEN, GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE DEVREDİLMİŞTİR.

         07-10-2019 TARİHİNDEN İTİBAREN GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YEŞİLYURT BELEDİYESİ YAŞAM VE SPOR MERKEZİ OLARAK DEĞİŞTİRİLEN SPOR MERKEZİNDE 1 ADET BULUNAN SPOR SALONUNU YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER İLE 2 SALONA ÇIKARTARAK KAPASİTEMİZİ 220 KİŞİ OLARAK ARTIRDIK. 

         HAFTANIN 6 GÜNÜ HAFTA SONLARIDA DÂHİL OLMAK ÜZERE YAŞAM VE SPOR MERKEZİNDE ANTRENMANLAR GÜNÜN HER SAATİNDE BAYANLARA VE ERKEKLERE YÖNELİK ÇALIŞMALAR YAPILMAKTADIR. 

 

YAPILAN SPOR AKTİVİTELERİ:

BAYANLARA YÖNELİK: AEROBİK, PLATES, STEP, BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE ZUMBA.

ERKEKLERE YÖNELİK: TAEKWONDO, KARETE, KICK BOKS, FITNESS VE BÖLGESEL ZAYIFLAMA.

ÇOCUKLARA YÖNELİK: TAEKWONDO

GENÇLERE YÖNELİK: KICK BOKS

ALANLARINDA EĞİTİMLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR. 

 

 

ANTRENMAN GÜNLERİ VE SAATLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

PAZARTESİ: TEMİZLİK GÜNÜ OLDUĞUNDAN TESİS KAPALI.

BAYANLAR: SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA: 10.oo – 17.oo ARASI SEANSLAR DÜZENLENMEKTEDİR. YAŞAM MERKEZİ İÇİN BAYANLARDA KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. 

ÇOCUKLAR İÇİN 06 – 11 YAŞ ARASI: CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ 12.oo 13.oo – 13.oo 14.oo ARASI SEANSLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.  YAŞAM MERKEZİ İÇİN ÇOCUKLARDA KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

GENÇLER İÇİN 12-17 YAŞ ARASI: CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ: 15.oo 16.oo – 16.oo 17.oo SAATLERİ ARASINDA SEANSLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. YAŞAM MERKEZİ İÇİN GENÇLERDE KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

 

ERKEKLER İÇİN: SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA, CUMARTESİ, PAZAR GÜNLERİ 18.oo 19.oo VE 19.oo 20.oo ARASI SEANSLARIMIZ HALİ HAZIRDA DEVAM ETMEKTEDİR. YAŞAM MERKEZİ İÇİN ERKEKLERDE KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

 

 

TÜM BRANŞLARIMIZ İÇİN KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. BOŞ OLAN SAATLERE KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.