Ayak Tenisi Turnuvası Tamamlandı.

Ayak Tenisi Turnuvası Tamamlandı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında Malatya Park AVM Otoparkında düzenlenen ve 162 sporcunun mücadele ettiği 2.Ayak Tenisi Turnuvasının ödül törenine katıldı.

Büyük bir çekişmeye ve heyecanı yüksek maçlara sahne olan turnuva sonunda birinci Emre Kapan ile Fatih Tapan (B Takımı), ikinci Lütfü Öz ve Kemal Tekpınar (A Takımı), üçüncü ise Ali Asım Koç ve Miraç Polat (G Takımı) oldu.

Turnuvaya katılan bütün sporcuları tebrik eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “2.Ayak Tenisi Turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza öncelikle teşekkür ediyorum. Dereceye girenleri ise tebrik ediyorum. 

Buradaki temel amaç, sağlıklı ve güzel bir yaşam için sporun önemini ön plana çıkarmak ve hareketli bir yaşamı özendirmektir. Yeşilyurt’umuzun hareketli ve dinamik yapısını farklı sportif aktivitelerle gözler önüne seriyoruz. Gençlerimizin turnuvalar sırasında heyecanları ve azmi ise bizleri gururlandırıyor. Dört bini lisanslı olmak üzere toplamda 24 bin sporcumuzun faydalandığı kurslarımızı ve bu tür etkinliklerimizi yeni projelerle sürekli geliştirip, ilerletiyoruz. Her zaman sahiplendiğimiz, her zaman yanında olduğumuz gençlerimizin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyen faaliyetlerimizi sürekli artıracağız.  

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz tarafından organizasyonu yapılan, bütün etkinliklerimize sınırsız destek veren Malatya Park AVM’nin de destek verdiği ayak tenisi turnuvamızla birlikte Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliklerimize bir yenisini daha eklemiş olduk. Final maçları heyecanlı ve çekişmeli geçti. Centilmenlik içerisinde tamamlanan turnuvamızın düzenlenmesinde emek ve çaba sarf eden herkesi en kalbi duygularımızla kutluyorum.” şeklinde konuştu.